Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia XXXIII Niedzieli Zwykłej

 1. Dziś Koronka o 15.00, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00. Spotkanie młodzieży bierzmowanej po mszy o  godz. 18.30. 
 1. Bóg zapłać za ofiarę bezimienną 940 zł i 100 zł. Dziś taca z racji Światowego Dnia Ubogich na rzecz ubogich a zbiórka du puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan. 
 1. Dziękujemy za obecność i modlitwę w int Ojczyzny na mszach 11 listopada.
 1. W sobotę spotkanie ministrantów archidiecezji w katedrze. Wyjazd ministrantów o godz. 9.00.
 1. Prosimy o regulowanie i podawanie intencji mszalnych miesiąc wcześniej. Będziemy chcieli umieszczać na stronie internetowej naszej parafii intencje z takim wyprzedzeniem aby inni zainteresowani również mogli wziąć w nich udział. 
 1. Z powodu kruszenia się dachówki naszego dachu prosimy o nie stawianie samochodów przy kościele. Spadające kawałki mogą uszkodzić samochody. Jeżeli nie ma miejsca na parkingu jest otwarta brama od ul. Grobelnej i można wjechać na podwórko parafialne i zaparkować nie zastawiając bram garażowych i wejść. 
 1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik „ Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Króla Wszechświata i odpust na piaskach.
 1. Za dwa tygodnie w pierwszą niedzielę adwentu rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Dlaczego tak wcześnie ? Cały czas adwentu ma nas przygotować do Bożego Narodzenia a rekolekcje ukierunkować jak cały ten czas przeżyć. 
 1. Polećmy zmarłych z naszych rodzin i tych, którzy ostatnio odeszli z naszej wspólnoty: Henryk Wróblewski, Jan Maląg l. 90, Wieczny odpoczynek….
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wypraszajmy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Polecajmy naszą parafię, dzieci i nauczycieli. Prośmy o pokój na Ukrainie. Polećmy nasze osobiste intencje. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: