Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia XXXI Niedzieli Zwykłej 2023 A

  1. Po każdej mszy św. krótka adoracja. Po mszy o 10.00 spotkanie synodalne w plebani. Na mszy św. o 11.30 poświęcenie modlitewników dzieci pierwszokwomunijnych a po niej spotkanie z ich rodzicami. Koronka jak zawsze w niedzielę o godz. 15.00 a o 18.00 różaniec za zmarłych. 
  1. Zakończyliśmy miesiąc październik. Bardzo dziękujemy za udział w nabożeństwach różańcowych w kościele i przy kapliczce przy ul. Bugaj. Dziękujemy Panu Tadeuszowi i jego żonie pani Basi za przygotowanie i opiekę nad tym miejscem oraz prowadzenie różańca. Módlmy się tą modlitwą przez cały rok. 
  1. Każdego dnia do 8 listopada o godz. 18.00 modlimy się w wypominkach modlitwą różańcową za zmarłych z wypominek jednorazowych. Jeszcze do środy możemy uzyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych pod zwykłymi warunkami. 
  1. W sobotę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczysta msza święta w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10.00. Po niej uroczystości przy pomniku legionisty. 
  1. Można jeszcze zamawiać wypominki całoroczne. Modlimy się za zmarłych w każdą niedzielę przed mszą o godz. 7.00, 8.30 i 10.00. 
  1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik i nowy magazyn „ Niedziela” i „Gość Niedzielny” i „ Mały Gość Niedzielny”.
  1. Bezimienna na nasz kościół 100 zł. Bóg zapłać! 
  1. Polećmy zmarłych: Marian Lelonek l.86 ul. Kwiatowa. Wieczny odpoczynek….
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Polećmy nasze prace remontowe, prośmy o pokój na świecie zwłaszcza na Ukrainie i Ziemi Świętej. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: