Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia XXV niedzieli zwykłej 2023 A

            Odpust

  1. Bardzo dziękuję ks. Bp Ireneuszowi Pękalskiemu za przewodniczenie liturgii odpustowo – jubileuszowej. Ks. prof. Mieczysławowi Różańskiemu za głoszenie przez cały dzień homilii dotyczącej naszej wspólnoty. Zespołowi Taruta z Tarnopola  za oprawę muzyczną. Po mszy jeszcze nam coś zaśpiewają i będą zbierali ofiary na pomoc dla domu dziecka w Tarnopolu. Dziękuję drogim i wielce szanownym gościom za udział w naszej uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w adorację Najświętszego Sakramentu. Paniom sprzątającym nasz kościół. Asyście, dzieciom, organistkom, ministrantom, zakrystiance, księżom. W następną niedzielę szczegółowo będę dziękował. 
  1. W kinie Tomi 26 września  wyświetlony zostanie film pt. „ Ulmowie błogosławiona rodzina”. Bilety  u pani Anety Świątek lub zakrystii. Koszt 15 zł. 
  1. Można rezerwować intencje mszalne. Zapraszamy do kancelarii od 16.00 do 17.30. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę na WSD a do puszek na schronisko Brata Alberta w naszym mieście. A po mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców dzieci I komunijnych. 
  1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik i nowy magazyn „ Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  1. Na tacę gospodarczą zebraliśmy 4450 zł. Na potrzeby Stolicy Apostolskiej zebraliśmy 240 zł. Bóg zapłać za ofiary bezimienne 1000, 500, 200, 100, 50 i 50 zł.
  1. Polećmy zmarłych: Anna Biesaga l. 76 ul. Bracka… Wieczny odpoczynek….
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Polećmy nasze prace remontowe, nasz jubileusz, naszych dostojnych gości i prośmy o pokój na świecie zwłaszcza na Ukrainie. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: