Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia XX Niedzieli Zwykłej 2023 rok A

 1. Dziś o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Różaniec o godz. 17.45 a po nim msza w int. Rodziny Różańcowej. 
 1. Dziękujemy 20 osobom (w tym jednemu panu z władz naszego miasta) za udział w pielgrzymce z naszej parafii do Parafii św. Maksymiliana. Za rok jak dożyjemy i Pan Bóg pozwoli wyruszymy ponownie. 
 1. Dziękujemy również panom senatorowi, posłowi, władzom miasta, powiatu, pocztom, przedstawicielom różnych organizacji z udział w mszy świętej za Ojczyznę 15 sierpnia. 
 1. 24 września tego roku będziemy obchodzić odpust i jednocześnie rozpoczniemy obchody 625 lecia naszej parafii. Żeby się do tego przygotować w sposób należyty od 01 do 24 września rozpoczniemy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu. Potrzebujemy 552 osoby na adorację żeby po jednej godzinie przyszły i pozostały przed Panem Jezusem. Jest już dostępna lista z datami i godzinami, na które można się wpisać.
 1. Wyruszyła nasza pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o nich w modlitwie. 
 1. Jutro będziemy gościli pieszych pielgrzymów na Jasną Górę. Zachęcamy do przygotowania dla nich jakiś ciast, kompotu, kanapek. Można je przynosić w poniedziałek od rana na plebanie. Wspólnota Dobrego Pasterza rozdysponuje je pod przewodnictwem ks. Jacka i ks. Diakona Mateusza. Ks. proboszcz poszedł na Jasną Górę z pielgrzymką. 
 1. Autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii wyjedzie 23 sierpnia na powitanie pielgrzymów. Wyjazd o godz. 8.30 a przyjazd ok. 23.00.
 1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik i nowy magazyn „ Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 1. Dziś taca gospodarcza. Bóg zapłać! Dziękujemy również za trzy ofiary po 100 złotych. 
 1. 10.Podczas uroczystości dożynkowej w Górce Pabianickiej 03 września o godz. 14.00 będzie można wesprzeć zbiórkę na leczenie Martynki Stasiak chorującej na zespół Retta. 
 1. Polećmy zmarłych:  Wiesława Bagrowska l. 70 ul. Ks. P. Skargi. Wieczny odpoczynek….
 1. 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Polećmy pątników.  Prośmy o pokój na Ukrainie. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: