Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia V Niedzieli Zwykłej 2024 B

  1. Dziś Koronka o 15.00.
  1. Kancelaria jeszcze w czasie ferii nieczynna. Na załatwianie sprawy umawiamy się telefonicznie. Msze można zamówić w zakrystii po mszach świętych.
  1. Bardzo dziękujemy za pomoc przy rozbieraniu żłóbka i sprzątanie. Paniom Teresie, dwóm Halinom, dwóm Elżbietom, Barbarze, Bogusi i Anecie.  Panom – Mieczysławowi, Bogusiowi, Michałowi, Zdzisławowi. Niech Pan bóg darzy siłą. 
  1. Możemy stawiać samochody na podwórku plebani. Wjazd od ul. Grobelnej. Prosimy o niestawianie  samochodów na placu kościelnym od ul. Zamkowej. 
  1. W niedzielę 11 lutego 2024 r., w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, będziemy obchodzić XXXII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu po mszach udzielać będziemy  sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy chorych, ich rodziny oraz wszystkich, którzy opiekują się chorymi. 
  1. W przyszłą niedzielę msza o 18.30 dla bierzmowanej młodzieży a po niej spotkanie. 
  1. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Maksymiliana  17 lutego. 
  1. Bezimienna ofiara na nasz kościół to 100 i 200 zł. 200 i 500 zł na nasze konto.
  1. Polećmy zmarłych. Elżbietę Krogulską l. 89 ul. Stary Rynek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Polećmy nasze prace remontowe i ich rozliczenie. Prośmy o pokój na świecie zwłaszcza na Ukrainie i Ziemi Świętej. Polećmy dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii. Osoby, które odwiedzamy podczas kolędy i odpoczywających podczas ferii. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: