Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia Niedzieli Miłosierdzia

 1. Dziś koronka do Miłosierdzia Bożego po każdej mszy świętej. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z koronką w kaplicy adoracji. 
 1. Odpust w parafii Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 13.00. 
 1. Zapraszamy na spotkanie rady duszpasterskiej we wtorek przed mszą świętą o godz. 17.30 do Sali Senackiej. 
 1. W poniedziałek wielkanocny na tacę na budowę Studiów Jana Pawła II zebraliśmy 3010 zł. Na kwiaty do grobu wydaliśmy 2 tysiące złotych a przez Wielki Post zebraliśmy 1050 zł. Bóg zapłać również za to!
 1. Jutro z racji przeniesionej Uroczystości Zwiastowanie na mszy św. o godz. 18.30 możemy podjąć Duchową Adopcje Dziecka Nienarodzonego. 
 1. W przyszłą niedzielę msza dla bierzmowanych o godz. 18.30. Po niej spotkanie. 
 1. Przy wyjściu z kościoła zbieramy podpisy na zmianę części ulicy Stary Rynek przy kościele – obecnie w remoncie – na ks. infułata Stanisława Świerczka. 
 1. Przypominamy też o wyborach samorządowych i naszym obowiązku obywatelskim. Jako osoby wierzące używajmy rozumu i nie dajmy się zwieść pięknym hasłom i banerom ale patrzmy na program, z którego trzeba rozliczać rządzących i na owoce, które do tej pory wydali. Wierzący to człowiek myślący!
 1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik „ Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „ Mały Gość Niedzielny. 
 1. 10.Polećmy zmarłych, którzy ostatnio odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności:   Jadwiga Łyszkowska-Dąbrowska ze Skierniewic l. 80. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Prośmy również o pokój na Ukrainie. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: