Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia IV Niedzieli Wielkanocnej 2024 B

  1. Dziś  o godz. 15.00 koronka w kaplicy adoracji. O 17.30 spotkanie Żywej Róży. Po nim różaniec i msza w intencji Rodziny Różańcowe.
  1. W sobotę próba dzieci komunijnych o godz. 9.00 grup pierwsza i 10.15 grupa druga. 
  1. Chcielibyśmy aby jak największa grupa osób mogła skorzystać z eucharystii w dni powszednie. Dlatego po konsultacji w radzie duszpasterskiej parafii chcemy przeprowadzić małe referendum do tyczące godzin Mszy Świętych w tygodniu. Przy wyjściu z kościoła możemy wziąć kartki, na których zaznaczamy czy chodzę w tygodniu na eucharystię czy nie i jakie godziny najlepiej by mi odpowiadały żebym mógł/ mogła przyjść oraz co jest mi utrudnia udział w eucharystii. W następnym tygodniu przynosimy je wypełnione do zakrystii. 
  1. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Pabianicach prowadzi zapisy na rok szkolny 2024/2025. Szczegółowe informacje oraz wnioski o przyjęcie dostępne są na stronie internetowej szkoły i na szkolnym profilu na Facebooku.
  1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik „ Niedziela”, „Gość Niedzielny” i kwartalnik „Historia Kościoła” – Gościa Niedzielnego. 
  1. Polećmy zmarłych. Zofię Głobińską ul. Rypułtowicka l. 91, Eugeniusz Cieplucha l. 74 ul. Poprzeczna – pogrzeb jutro, Irena Strzykała l. 66 ze Świątnik – pogrzeb w jutro. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Prośmy o pokój na Ukrainie i Bliskim Wschodzie. Potrzebne łaski dla naszych ofiarodawców, dobroczyńców naszej parafii i Wspólnoty Dobrego Pasterza. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: