Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

Ogłoszenia II Niedzieli Zwykłej

 

  1. Bóg zapłać za bezimienne ofiary 100, 100 i 200 zł! 
  1. Dziś o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy adoracji. O godz 17.00 na plebani spotkanie opłatkowe Żywego Różańca.  O 18.00 nabożeństwo różańcowe a o 18.30 msza w intencji rodziny różańcowej. 
  1. W tym tygodniu kończymy kolędę. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcia, oczekiwanie i cierpliwość. Jeżeli kogoś nie zastaliśmy w domu a chciałby przyjąć księdza prosimy o umówienie się osobiście lub telefonicznie na indywidualny dzień i godzinę. Po zakończeniu kolędy przedstawimy jej podsumowanie ale już teraz wiemy, że przyjęło nas więcej domów niż w ubiegłym roku. W tym tygodniu kancelaria czynna po mszy św. o 18.30 lub telefonicznie. Ofiary, które zbieramy przeznaczamy na remont dachu. Złożyliśmy ponownie wniosek o dofinansowanie i prosimy o modlitwę w tej intencji. Program kolędy w tym tygodniu jest następujący i wywieszony jest w gablocie.
  1. Kochani w tym roku nie będzie mszy świętej o godz. 17.30. Będzie o godz. 18.30. Nabożeństwa o godz.18.00.
  1. Jesteśmy w trakcie „Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan” pod hasłem: Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości (por. Iz 1, 17) trwają w naszej archidiecezji od 7 do 20 stycznia. Ich program znajdziemy w gablocie. W sposób szczególny zapraszamy w naszym mieście na spotkanie ekumeniczne 20 stycznia o godz. 18.00 w kościele Ewangelicko – Metodystycznym ul. Konopnicka 23.
     
  2. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik „ Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  1. Polećmy papieża Benedykta XVI zmarłych z naszych rodzin i tych, którzy w tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty:  Marianna Oset l. 86 ul. Stary Rynek – pogrzeb w poniedziałek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia wypraszajmy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Polecajmy naszą parafię, rodziny. Prośmy o pokój na Ukrainie. Polećmy nasze osobiste intencje. Prośmy dla dzieci, młodzieży i nauczycieli o dobry czas ferii i odpoczynku. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: