Kościół

ul. Stary Rynek 22

Parafia

ul. ks. Piotra Skargi 1

Telefon

515-526-306

E-mail

parafiamateuszapabianice@gmail.com

EnglishJapanesePolish

III Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś  o godz. 15.00 koronka w kaplicy adoracji. Msza dla bierzmowanych o godz. 18.30. Po niej spotkanie. 
  1. Przy wyjściu z kościoła zbieramy podpisy na zmianę części ulicy Stary Rynek przy kościele – obecnie w remoncie – na ks. infułata Stanisława Świerczka. Kto już się podpisał nie może wpisywać się drugi raz. Po jednej z mszy świętych zgłoszono propozycję o dopisanie do ks. Świerczka również ks. Lucjana Jaroszkę. Zastanowimy się nad tą propozycją. Podpisy będą również zbierane w innych parafiach naszego dekanatu. 
  1. W sobotę próba dzieci komunijnych o godz. 9.00 grup pierwsza  i 10.15 grupa druga. 
  1. W przyszłą niedzielę spotkanie Żywej Róży o godz. 17.30. Po nim różaniec i msza w intencji Rodziny Różańcowej. 
  1. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Pabianicach uprzejmie informuje, że do 30 kwietnia 2024 roku trwają zapisy na rok szkolny 2024/2025. Szczegółowe informacje oraz wnioski o przyjęcie dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.muzyczna.pabianice.pl oraz pod numerem telefonu 42 215 55 39. Zapraszamy również na szkolny profil na Facebooku.  Podpisała  – Wicedyrektor szkoły. Joanna Janczyk-Wajman.
  1. Siostry Antonianki zapraszają na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym w niedzielę 21 kwietnia o godz. 9.30 do domu przy ul. Janosika 141w Łodzi. Spotkanie poprowadzi: ks. Marcin Pietrzyk, położna Anna Krawczyk oraz Siostry. Prosimy o kierowanie zgłoszeń pod adres: antonianki@wp.pl lub na nr tel. 881 675 250.
  1. Bóg zapłać za ofiary na WSD i na nasz kościół.
  1. Można nabyć prasę katolicką. Tygodnik „ Niedziela”, „Gość Niedzielny” i ostatni „ Mały Gość Niedzielny”. 
  1. Polećmy zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. 10.Wszystkim solenizantom i jubilatom przyszłego tygodnia życzymy za pośrednictwem Matki Bożej Zwycięskiej Bożej łaski. Prośmy o pokój na Ukrainie i Bliskim Wschodzie. O cnoty boskie, kardynalne i Dary Ducha Świętego a zwłaszcza mądrości i rozumu dla nowych władz samorządowych. Potrzebne łaski dla naszych ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii. Pod Twoją Obronę…

Udostępnij: